6e5zfwjqr3mqz7rwx4fc

Java od ZERA - darmowy kurs dla początkujących

Krok po kroku - od zera do aplikacji desktopowej

Java jest obecnie najpopularniejszym językiem do tworzenia aplikacji biznesowych, więc pracy dla osób ją znających nie zabraknie. W tym kursie nie wymagam żadnej, nawet podstawowej, wiedzy programistycznej - małymi krokami idziemy od podstaw ku pełnoprawnej aplikacji zintegrowanej z bazą danych.


Kurs jest cały czas rozwijany, co najmniej jedna lekcja na tydzień. Obecnie zawiera 1h materiału.


Swoją przygodę z kursami zacząłem już jakiś czas temu, od pracy dla Strefy Kursów, następnie na platformie Udemy. Miejsce w którym się znajdujesz to moja własna platforma, centrum dowodzenia :) Opinie o moich kursach:

"Kurs prowadzony w bardzo przystępny sposób, treść prezentowana w sposób zrozumiały dla osoby początkującej, idealnie dobrane przykłady i ćwiczenia."

Wzorce Projektowe, Udemy

"Bardzo dobrze wydane pieniądze. Kurs spełnił 100% moich oczekiwań. Na mega plus zasługuje aktualność materiałów, ciągły rozwój kursu oraz w razie problemów, szybki support ze strony autora. Autor nie przynudza i tłumaczy bardziej zawiłe zagadnienia. Są zadania do samodzielnego kodowania, więc każdy może dołożyć swoją "cegiełkę" do projektu. Czekam na więcej kursów, o podobnej tematyce!"

React Redux i Jest, Udemy

"Kurs przygotowany dla osób, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z springiem. Bardzo dobrze zostały omówione podstawowe aspekty springa. Liczę na kontynuację."

Spring od Podstaw, Strefa Kursów

"Bardzo dobry kurs, wart swojej ceny, użyteczne przykłady. Rzecz jasna stanowi raczej wprowadzenie do najważniejszych zagadnień, które pojawiły się w Javie 8 i 9. Autora kojarzę, z innych tutoriali, także poza tą platformą, zawsze trzyma odpowiedni poziom."

Java Średniozaawansowana, Strefa Kursów

Rozpocznij teraz!Instruktor


Paweł Ćwik
Paweł Ćwik

Karierę programistyczną rozpocząłem już niemal siedem lat temu na pozycji "java back-end developer". Z upływem czasu przechodziłem coraz bardziej w kierunku integracji i komunikacji systemów z silnym naciskiem na REST i JMS oraz framework Spring. Następnie przesunąłem się w stronę front-endu i obecnie pracuje z technologiami związanymi z javascriptem i bilblioteka React. Tyle jeśli chodzi o profesjonalne doświadczenie.

Dwa lata temu też zaczęła się moja przygoda z nauczaniem programowania innych, przygoda która trwa do dziś i daje mi wiele satysfakcji, do tego stopnia, że stała się już niemal moją drugą, ciągle rozwijaną karierą.

Prywatnie mam wspaniałą żonę i jestem ojcem dwójki maluchów, które to dbają o to bym nie skupiał się wyłącznie na pracy.